Važiuoklės sistemos

Važiuoklės sistemos iš MAD AUTOMOTIVE – 40 metų patirtį sukaupęs gamintojas iš Nyderlandų. Savo produktų gamoje siūlo aukščiausios kokybės važiuoklės sistemas už prieinamą kainą. Raskite savo lengąjam arba komerciniam transportui tinkančiausią sprendimą: važiuoklės įranga didesnėms apkrovoms, stabilumui ir saugesniams važiavimui. 


Produktų gama: nuo papildomų spyruoklių iki premium klasės pilnai orinės važiuoklės sistemų skirtų profesionalams. 

Papildoma pneumatinė važiuoklės sistema

Kelyje jauskitės saugiai.

 

Alternatyva papildomai pakabai yra važiuoklės oro pagalvių sistema. MAD turi dviejų tipų papildomą pneumatinę pakabą:

  • Pagalvė, kuri dedama į spyruoklę;
  • Pagalvė, montuojama šalia originalių spyruoklių.
Priklausomai nuo esamos jūsų automobilio pakabos, galima viena iš dviejų pagalbinių pneumatinės pakabos sistemų.
 
Gamyklinei važiuoklei nebeatlaikant patiriamų apkrovų – pradeda veikti papildomos važiuoklės oro pagalvės. 

Pilnai pneumatinė važiuoklės sistema

Mūsų siūlomas pilnai pneumatinės pakabos komplektas pakeičia originalią transporto priemonės važiuoklės sistemą. Komplekte yra oro pagalvės, aukščio jutiklis, kompresorius ir visi reikalingi montavimo priedai.


MAD sistemose naudojami magnetiniai davikliai, kurių pagalba nustatytas automobilio aukštis išlaikomas automatiškai (nepriklausomai nuo krovinių svorio).

Įjungus rankinio valdymo funkciją, stovintį automobilį galima suaukštis ar sužeminti. Ši funkcija padeda krovinių įkrovimo/iškrovinimo, keleivių įlaipinimo ar automobilio aukščio pritaikymui prie krovinių rampos. 


Šias pilnai pneumatines sistema galime pritaikyti prie beveik visų automobilių modelių: visureigių, mikroautobusų, namelių ant ratų ir t.t. 

Pagalbinės spyruoklės važiuoklei

Pagalbinės spyruoklės sumontuotos esamoje pagrindinėje spyruoklėje arba šalia jos. Jos pradeda veikti tik tada, kai apkrova pasiekia tam numatytą lygį.

Tokiu atveju pagalbinė spyruoklė suteikia reikiamą papildomą pajėgumą.

 

Siūlome papildomas, progresuojančias spyruokles Jūsų automobiliui.  Daugeliu atvejų šias spyruokles lengva pritvirtinti bet kuriam automobiliui.

 

 MAD spyruoklės yra iš aukštos kokybės komponentų, kuriuos patvirtino TÜV ir RDW. Tai reiškia, kad jie atitinka aukščiausius tarptautinius automobilių standartus.

 

 

Šioms spyruoklėms suteikiama neribota garantija. 

 

Sustiprintos pagrindinės spyruoklės

Sustiprintos pagrindinės spyruoklės  ypač tinka transporto priemonėms, kurios visada eksploatuojamos sunkiomis sąlygomia arba dažnai važiuojamos bekele.

 

 

 

Šių spyruoklių pagalba transporto priemonę lengva valdyti, o pagerinta pakaba leidžia patogiai ir saugiai važiuoti net ir sunkiausiomis sąlygomis. Šios spyruoklės yra tvirtesnės ir pakeičia užpakalines originalias spyruokles.

 

 

Jei norite daugiau priekinės ir galinės automobilio dalies prošvaistos, rinkitės aukštinančias spyruokles.

 

Pagrindinės spyruoklės

Sprendimas, kai reikia atnaujinti esamas pagrindines Jūsų automobilio spyruokles.


Pakaitinė spyruoklė yra identiška jūsų transporto priemonės pagrindinei spyruoklei. Jis turi lygiai tokias pačias savybes kaip ir gamintojo tiekiama spyruoklė. Jūsų automobilio važiavimo savybės ir patogumas išlieka nepakitę po šio spyruoklių sumontavimo.

Aukštinančios spyruoklės

Aukštinančios spyruoklės naudojamos transporto priemonės prošvaisai padidinti.

 

Šis rinkinys yra tinkamiausias sprendimas tiems, kurie reguliariai naudojasi automobiliu bekelėje ar reguliariai važiuoja neasfaltuotais keliais ir nori kokybiško produkto už prieinamą kainą.


Kėlimo spyruoklės suteikia vairuotojui daugiau pranašumų važiuojant per kliūtis, tokias kaip greičio mažinimo kalneliai ar panašiai. Automobilis tampa stabilesnis ir saugesnis. Patirtis parodė, kad dėl MAD aukštinančiųjų spyruoklių taip pat išvengiama daugelio automobilio dugno pažeidimų.

Žeminančios spyruoklės

Tiems, kurie ieško sportiško važiavimo, neaukojant komforto.

 

MAD sukūrė sportinių spyruoklių gamą. Turėdami vieną komplektą, galite pažeminti automobilį, išlaikyti komfortą ir pagerinti išvaizdą!

Su MAD spyruoklėmis galite pasiekti šiuos tikslus be originalių amortizatorių reguliavimo.

Sportiškas vairavimas be didelių išlaidų.

Užklausa važiuoklės sistemos

Detalizuokite kiek galima daugiau kokio sprendimo ieškote. Taip galėsime greičiau jums pasiūlyti geriausią variantą.