Previous
Next

Mikroautobusų faneravimas, įrengimas ir kitos automobilių perdarymo paslaugos

 

LCV BALTIC teikia įvairias lengvojo ir lengvojo komercinio transporto paruošimo paslaugas. Į jas įeina mobilių dirbtuvių įrengimas, mikroautobusų faneravimas, tentiniai kėbulai, kietašoniai kėbulai, mikroautobusų įrengimas, vilkimo kabliai, apsaugos sistemos ir kitos paslaugos skirtos automobilį paversti saugesne ir patogesne transporto priemone. Mūsų įmonė garantuoja aukščiausią paslaugų atlikimo kokybę. Nesvarbu ar tai būtų langų tonavimas ar mikroautobusų faneravimas – mes naudojame tik aukščiausios kokybes medžiagas ir visada atliekame darbą efektyviai bei profesionaliai.

KĖBULŲ GAMYBA

Savo gamoje siūlome tentinius, tentinius užuolaidinius, kietašonius, izoterminius kėbulus (FNA ir FRC su ATP sertifikatais) ir izoterminius mikroautobusus.

HIDRAULINIAI LIFTAI KOMERCINIAM TRANSPORTUI

Pasiūlysime ir sumontuosime krovininius hidraulinius liftus, kurių keliamoji galia nuo 300 iki 3000kg.

MOBILIOS DIRBTUVĖS

Tegul kiekvienas įrankis ir daiktas randa savo vietą. LCV BALTIC yra System Edström atstovas Lietuvoje. Greitai ir už prieinamiausią kainą pasiūlysime ilgaamžišką sprendimą Jūsų automobiliui.

VILKIMO KABLIAI AUTOMOBILIAMS 

Prekyba ir montavimas visoje Lietuvoje. Vilkimo kabliai lengvąjam ir komerciniam transportui. Montavimas ir prekyba vilkimo kabliais visoje Lietuvoje.

MIKROAUTOBUSŲ FANERAVIMAS IR MIKROAUTOBUSŲ ĮRENGIMAS

Mikroautobusų faneravimas. Asortimente siūlome visų markių bei modelių krovininiams mikroautobusams: atsparias grindis, vietą taupančias arkas, sienas ir duris padengtas fanera arba plastiku.

Orinių važiuoklių sistemos komerciniam transportui

APSAUGOS SISTEMOS

Mūsų naudojamos apsaugos sistemos apsaugos jūsų transportą, kad galėtumėte ramiai miegoti.

EnglishEstonianLatvianLithuanian