Hidraulikos remontas ir atsarginės dalys

LCV BALTIC UAB yra vienintelis oficialus BAR Cargolift serviso ir pardavimo atstovas Kaune. Atliekamos visos, su hidraulinių liftų eksploatavimu reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų hidraulinių liftų dalių remontas, visoje Europoje galiojanti techninė pagalba kelyje bei papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 4 metų bei atsarginių dalių pardavimas.

Screenshot 2022 05 09 at 15.51.35

Reguliari apžiūra

Laiku atlikus numatytą apžiūrą hidraulinio lifto apžiūrą, jūsų Cargolift visuomet bus puikios būklės, sutaupysite laiko ir pinigų. Šios srities profesionalai mielai patars dėl reguliaraus patikrinimo. 

UVV EVO 21

Aptarnavimas

Reguliariai atliekama techninė priežiūra užtikrina, kad jūsų Bär Cargolift veiktų be gedimų. Tai taip pat reikalinga garantiniams reikalavimams, pradedant antraisiais eksploatavimo metais.

Service EVO 21

Atsarginės dalys

Pastaraisiais metais iš esmės BÄR atnaujino savo atsarginių dalių logistiką. Centriniame sandėlyje Heilbronn, Vokietijoje, dabar yra apie 1500 skirtingų originalių BÄR atsarginių dalių 580 kvadratinių metrų plote. Optimizuotas jų kiekis saugomas greito paėmimo lentynose, dviejose automatizuotose aukštosiose lentynose ir aukštoje lentynoje, skirtoje didelėms krovinių laikikliams. Tai užtikrina greitą dalių prieinamumą.

Detalizuokite kiek galima daugiau kokio sprendimo ieškote. Taip galėsime greičiau jums pasiūlyti geriausią variantą.