Add Your Heading Text Here

Važiuoklės sistemos ; Važiuoklės oro pagalvės ; pneumatinės važiuoklės ; oro pagalvės mikroautobusams

MIkroautobusų faneravimas

MIKROAUTOBUSŲ FANERAVIMAS

Mikroautobusų faneravimas 

Krovinio skyrių paruošiame tam, kad patikimai apsaugotų Jūsų darbuotojus bei krovinius. 

 

Tokiu būdų Jūsų transporto priemonės tarnaus ilgai, turės didesnę išliekamąją vertę bei patikimai apsaugos kėbulą ir krovinį nuo pažeidimų. Kartu su faneravimu mūsų klientai gauna ir nepriekaištingai pagamintą produktą, kuris estetiški atrodo lyg atvažiavo kartu su automobiliu iš gamyklos.

 

 

GRINDŲ DANGA

Mikroautobusų grindys gaminamos iš patvarios medžiagos, suomiškos beržo faneros, padengtos tvirta ir neslidžia danga, kuri atspari daugeliui cheminių medžiagų.

Grindų dangą siūlome 4 rūšių ir dviejų storių: 9 ir 12 mm.

Tvirtinama gamyklinių kilpų vietose.

 

SIENOS, STOGAS IR DURYS

Apsaugokite savo krovinių skyrių nuo įbrėžimų ir kėbulo įlenkimų iš vidaus su mūsų siūlomais apkalimais.

Galite rinktis iš 3 rūšių ir 2 storių (4 ir 6.5mm) medžiagų priklausomai nuo vykdomos veiklos ir naudojimo intensyvumo. Pagerinkite savo automobilio išliekamąją vertę su mūsų produktais.

 

VIDINĖS RATŲ ARKŲ APSAUGOS

Ratų arkas siūlome dviejų tipų: standartinės dėžės tipo (12mm storio) arba pagal ratų arkos formą priglundančią formą iš ABS ir HE-PD plastiko. Perkamiausios plastiko arkų apsaugos yra tausojančios vietą, todėl mikroautobusų faneravimo metu sutaupoma maksimalus kiekis tūrio automobilyje.

 

STANDARTINIAI AKSESUARAI

Kiekvienas pas mus paruoštas automobilis nemokamai gauna ir įleistas kilpas grindyse (gamyklinėse vietoje, kurios netrukdo stumdyti krovinio ar palečių), bei apsauginius slenksčius ties kiekvienomis durimis grindų kraštams apsaugoti.

Apytikslė įrengimo kaina pateikiama kaip pavyzdys už pilną komplektą su montavimo paslauga (grindys, arkos, sienos). Tiksli kaina priklauso nuo pasirenkamų medžiagų ir automobilio dydžio (LxHx):

Mikro ir maži furgonai ( Citroen Berlingo Van, Fiat Doblo Cargo, Ford Transit Connect, Ford Transit Courier, Mercedes-Benz Citan, Opel Combo Cargo, Peugeot Partner/Rifter, Renault Express, Renault Kangoo Van, Toyota Proace City, Volkswagen Caddy Cargo)

500,-

Vidutiniai furgonai (Citroen Jumpy, Fiat Scudo, Ford Transit/Tourneo Custom, Mercedes-Benz EQV, Mercedes-Benz Vito / V klasė, Opel Vivaro, Peugeot Expert/Traveller, Renault Trafic, Toyota Proace, Volkswagen ID.Buzz / ID.Buzz Cargo, Volkswagen Transporter / Caravelle / Multivan

650,-

Dideli furgonai ( Citroen Jumper, Fiat Ducato, Ford Transit/Tourneo, Iveco Daily, Mercedes-Benz Sprinter, Opel Movano, Peugeot Boxer, Renault Master, Volkswagen Crafter

850,-

* Kainos pateikiamos be PVM 

Detalizuokite kiek galima daugiau kokio sprendimo ieškote. Taip galėsime greičiau jums pasiūlyti geriausią variantą.