igloocar

IGLOOCAR - ŠALDYTUVŲ IR IZOLIUOTŲ KĖBULŲ GAMYBOS EKSPERTAI

light commercial vehicle range

LENGVASIS KOMERCINIS TRANSPORTAS

Mūsų transporto priemonių kėbulai gali būti montuojami ant platformų ir važiuoklės iki 3,5 tonos. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite susikurti savo kėbulo konfigūraciją, pridedant papildomą įrangą: šonines duris, tvirtinimo elementus ir kt. Kėbulai tinkami šaldymo agregatų ir hidraulinio lifto montavimui.

medium sized vehicle range

VIDUTINIO DYDŽIO TRANSPORTAS

IGLOOCAR Kėbulai gaminami visų tipų važiuoklėms. Bet kokią papildomą furnitūrą klientas pasirenka pats, pritaikydamas gaminį pagal savo poreikius. Šoninės durys, multi-temperatūrinė parenktis, aliuminio grindys, ir kita.

Priklausomai nuo užsakovo poreikių, transporto priemonės kėbulas gali būti paruoštas ir šaldymo agregato arba hidraulinio lifto montavimui.

heavy vehicle range

SUNKUSIS TRANSPORTAS

Transporto priemonių kėbulai gaminami visų tipų važiuoklėms. Mūsų standartiniuose kėbuluose gali būti sumontuoti šaldymo įrenginiai arba hidrauliniai liftai. Atsižvelgiant į kliento poreikius, gali būti sukurtos papildomos unikalios konfigūracijos.

semi trailer range

PUSPRIEKABĖS IR PRIEKABOS

Taip pat gaminame visų tipų priekaboms ir puspriekabėms skirtų važiuokles  kėbulus. Klientas gali sukonfigūruoti kiekvieną gaminį atskirai ir sukurti kėbulą su tandemine ašimi arba sukamąja priekaba.

Daugiau nei 40 sėkmingos darbo patirties metų

Igloocar kėbulai

1978 m. Lenkijoje įkurta „Igloocar“ savo patirtį pritaiko praktikoje gamindama izoliuotus ir specializuotus transporto priemonių kėbulus. „Igloocar“ yra pripažintas Lenkijos rinkos ir eksporto, o ypač Skandinavijos šalių, žaidėjas, tarp jų – transporto priemonių nuomos įmonės, transporto priemonių kėbulų pardavėjai ir vežėjai.

Užklausos forma
Detalizuokite kiek galima daugiau kokio sprendimo ieškote. Taip galėsime greičiau jums pasiūlyti geriausią variantą.
EnglishEstonianLatvianLithuanianRussian