Add Your Heading Text Here

Vilkimo kabliai automobiliams

Vilkimo kabliai STEINHOF

VILKIMO KABLIAI. 

Steinhof yra vienas didžiausių Lenkijos kablių automobiliams gamintojų. 60 metų patirtis įpareigoja gamintoją nuolat tobulinti savo pasiūlą išlaikant aukščiausios kokybės gaminius.

Savo klientams siūlome platų vilkimo kablių su nuimamu ir automatiškai nuimamu sukabinimo prietaisu asortimentą.

 

 

Vilkimo kabliai su nuimamu rutuliu yra sprendimas, kai rutulys tvirtinamas prie korpuso surinkimo varžtais. Rutulį galima lengvai išardyti atsukus varžtus. Tai puikus sprendimas tiems, kurie tikisi patikimumo ir mažesnės kainos.

 

Automatiškai nuimami kabliai apjungia aukščiausią naudojimo komfortą ir darbo saugumą. Tiek sumontuojant, tiek išmontuojant nereikia naudoti fizinės jėgos ar jokių įrankių. Sukabinimo prietaisai yra su užraktais, apsaugančiais nuo vagystės. Jie išsiskiria aukšta estetika, nes atitinka galinę automobilio kėbulo liniją. Dvi populiariausios nuimamų laikiklių sistemos yra vertikalios arba horizontalios. Šiose sistemose rutulys pritvirtinamas prie lizdo specialiai tam skirtu fiksavimo kaiščiu. Surinkimas susideda iš rutulio įkišimo į lizdą, o tada jis automatiškai užsifiksuoja į vietą. 

 

Vilkimo kabliai

Steinhof vilkimo kabliai yra gaminami iš specialiai parinktų žaliavų, turi atitinkamus sertifikatus, kurie garantuoja produktų ilgaamžiškumą ir garantuoja, kad klientui pristatoma tik aukščiausios kokybės produktas.

Siūlome lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams.


Garantuojame, kad prieš parduodant kablius klientui, kiekvienam naujai suprojektuotam ir pagamintam kablio modeliui, yra atliekami maždaug 50 valandų specializuoti apkrovų testai, jie atliekami laboratorijoje. Bandymas susideda iš patvarumo tikrinimo esant 2 milijonams ciklų esant tam tikrai apkrovai, jo tikslas – užtikrinti pastovią, aukštą ir pakartojamą serijinės gamybos kokybę. Be to, vilkimo kabliai yra reguliariai tikrinami, ar jie atitinka JTEEK taisyklės Nr. 55 reikalavimus. Šių bandymų rezultatas yra patvirtinimo sertifikatai Nr. E20 ir e20 iš Varšuvos Automobilių pramonės instituto.

Mūsų gaminių kokybę papildomai patvirtina Nyderlanduose įsikūrusio RDW sertifikavimo instituto išduotas sertifikatas Nr.e4.

Automobiliniai dviračių laikikliai

 

Dviračių laikikliai prie vilkimo kablio yra puikus pasirinkimas, jeigu norite lengvai ir patogiai pasiimti dviračius su savimi į kelionę. Rinkos tyrimai rodo, kad pastaraisiais metais susidomėjimas šia dviračių transporto forma labai išaugo. Nesunku rasti sau ir jūsų automobiliui tinkamą dviračių laikiklį. Pirmiausia pagalvokite, kiek dviračių norėtumėte vežtis. Klientų teigimu, geriausias sprendimas rinkoje – patogi dviračio platforma, leidžianti lengvai pasiekti bagažinę net ir nenuėmus pritvirtintų dviračių.

Vilkimo kabliai automobiliams
Detalizuokite kiek galima daugiau kokio sprendimo ieškote. Taip galėsime greičiau jums pasiūlyti geriausią variantą.